دوره های کاملا رایگان شکارچیان مخوف

تست شناسی در حل سوالات کنکور بسیار موقعیت حساسی دارد به طوری که با شناخت تیپ تست های مختلف بعید است فردی نتواند سوالات آن مبحث را به درستی حل نماید!

تجربه ی ما میگوید اگر دانش آموز علاوه بر مشاهده انواع سوالات، سختی و دشواری آن را هم بداند برایش حل سوالات آزمون ها بسیار ساده خواهد شد.

هدف این دوره حل تست های مختلف و آموزش تیپ سوالات و برسی سختی و آسانی سوالات به صورت فشرده است.این دوره ها یک هفته درمیان برگزار خواهند شد تا در یک هفته دانش آموز آموزش خود را به اتمام رساند و در هفته ی بعد از همان مباحث تست زنی انجام شود.

در این دوره ها آموزش مباحث داده نخواهد شد و دانش آموزان، با راهنمایی مدرس مربوطه به حل تست میپردازند.

مراحلی که در جلسات طی میشود به شرح زیر است…

1- ابتدا دانش آموزان باید مجموعه سوالاتی که در آن جلسه قرار است حل شود را برسی نمایند و سوالات را از ساده به سخت مرتب کنند(جهت یادگیری تعیین سختی و آسانی سوالات)

2- سوالات به ترتیب توسط دانش آموزان و مدرس حل شده تا دانش آموز نکات آن ها را فرا گیرد.

3- روز بعد از اتمام کلاس یک آزمون آنلاین توسط موسسه از دانش آموز گرفته خواهد شد که ویژگی های آن در بخش شرایط آمده و میتوانید آن را در زیر این متن مطالعه کنید.

4- مدرس دوره موظف است در طی هفته ای که دوره ها برگزار خواهند شد، یک شب درمیان یک مجموعه سوال برای دانش آموز داخل سایت بارگذاری کند و دانش آموز موظف است به آن ها پاسخ دهد.

البته. این دوره ها خاص دانش آموزان قوی است. به عبارتی هدف ما نزدیک کردن درصد دانش آموزان قوی به 100 مطلق است! شاید برایتان پیش آمده باشد که درسی را با درصد بسیار بالا آزمون بدهید ولی درصدتان بالا نماند. هدف ما علاوه بر نزدیک کردن درصدتان به 100، پایدارکردن آن نیز هست. این 100 یک درصد مطلق خواهد بود. بنابر این حتی اگر درصدتان 100 هم باشد این دوره ها برایتان مفید خواهد بود.

با عرض پوزش خیر. این دوره ها مخصوص دانش آموزان با تسلط بالاست. درصورتی که در این دوره ها شرکت کنید به اندازه ی کل آب زاینده رود اشک خواهید ریخت و اعتماد به نفس شما به شدت تخریب خواهد شد.

شما میتوانید با شرکت در دوره های دیگر، ابتدا تسلطتان را بالا برده و بعد در این دوره ها شرکت کنید.

البته.این دوره ها به صورت فشرده خواهند بود و فقط حل سوال دارند. البته نکات گفته شده کمتر از آموزشی که برای جمع بندی نیاز دارید هم نخواهند بود و میتوانید با شرکت در هر جلسه مقدار بسیار زیادی از کتاب را مرور کنید و در حین مرور با سوالات دشوار آشنا شده و تسلطتان را چند برابر کنید.

بسیار دشوار. به گونه ای که بعد از پایان دوره از اطلاعاتی که بدست آوردید شگفت زده خواهید شد.

بدلیل خرید سوالات این دوره ها از موسسه قلمچی و عدم اجازه ی این موسسه مبنی بر پخش سوالات این امکان وجود ندارد.

میتوانید از پشتیبانی آنلاین سایت در زمان فعالیت بپرسید و پاسخ را دریافت کنید.