کنکور خریدنی شد!

خرد کردن دیواری ، به پهناوری کنکور

در این ویدیو متوجه میشید که چرا ما عنوان کارمان را “خرید رتبه های کنکور” گذاشتیم.قطعا بعد از تماشای این کلیپ نگرانیتان بابت “کنکور” از بین خواهد رفت.

مبنای کار ما آموزش کامل ، آزمون جهت اطمینان از مطالعه ی کلیپ ها و مطالب تدریسی و تکلیف هایی است که باید دانش آموز برای موفقیت انجام دهد.

همه فعالیت ها برای این است که ما یک جهش را در کنکور برایتان تضمین میکنیم.اگر خودتان هم بخواهید که در کنکور سراسری موفق شوید و مطابق با گفته ی ما درس بخوانید.

پخش ویدیو

ما کلیپ نمیفروشیم ! برگزاری کلاس های آنلاین فعالیت ماست!!

برنامه ای که ما برای مطالعه به شما میدهیم ، به همراه آموزش های پله ای و آنلاین و آزمون های برنامه ای ، باعث پیشرفت ناخداگاه دانش آموز میشود…

 

ما این فرایند را پیشرفت پلکانی مینامیم

شما میتوانید بعد از انتخاب دوره و انتخاب مدرس ، فرم ثبت نام را تکمیل نمایید. در صورت بروز هرگونه مشکل ، از طریق سامانه ی گفتگوی آنلاین میتوانید به کارشناسان ما اطلاع دهید تا مشکل را در کمترین زمان برایتان رفع کنیم.

هیچ!

کارشناسان ما بعد از اتمام ثبت نام شما با مدرس مربوطه صحبت خواهند کرد و زمان های خالی آن مدرس را از ایشان گرفته و با شما تماس خواهند گرفت(حداکثر ظرف 36 ساعت).

شما میتوانید زمان مد نظرتان را برای کلاس ها از بین زمان هایی که مدرس نام برده ، انتخاب نمایید و در آن زمان برایتان کلاس رزرو خواهد شد.

لینک کلاس 24 ساعت قبل از کلاس برایتان پیامک خواهد شد.علاوه بر آن لینک و برنامه ی کلاس های ثبت نامی شما در قسمت پیام خصوصی ، برایتان ارسال میشود.

در صورت هرگونه مشکل ، میتوانید از قسمت پنل کاربریتان و از منو سمت راست برایمان تیکت ارسال کنید تا بعد از برسی های لازم ، مشکل به صورت تمام و کامل برایتان حل شود.

فراموش نکنید موسسه ما ، کاملا مدافع حقوق شما خواهد بود!

در کلاس های 1 نفره فقط شما سر کلاس حضور دارید.اما به دلیل این که مدرسان فقط باید برای شما و به صورت خصوصی وقت بگذارند،امکان دارد هزینه برایتان زیاد شود.ما کلاس هایی با تعداد بیشتر ترتیب داریم تا بتوانید دوستانتان را هم در کلاس ثبت نام کنید و هزینه برای شما بسیار کمتر شود.

البته بدلیل این که سر کلاس های 2 و 3 نفره مدرس باید انرژی بیشتری بگذارد،کمی مبلغ کل آن زیادتر است ولی هزینه ی پرداختی یک نفر بسیار کاهش خواهد یافت!

ما این کار را بر عهده ی شما گذاشته ایم که در صورت تمایل به این نوع از کلاس ها با دوستانتان صحبت کنید و بین خودتان هزینه را تقسیم کنید.نماینده ی کلاس باید با مراجعه به سایت و پرکردن نام خود و دوستانش و پرداخت “کل مبلغ کلاس” که طبیعتا از هر یک از اعضا دریافت کرده ، کلاس را رزرو نماید.

البته بعد از ثبت نام کلاس ، تمام دانش آموزان کلاس باید در سایت ثبت نام کنند تا به لینک کلاس و زمان آن دسترسی داشته باشند!

تمامی کلاس های آنلاین در پلتفرم اسکای روم برگذار خواهد شد و کلاس ضبط میشود و به مدت یک ماه برای هر یک از اعضا قابل تماشاست.

ما تمامی تلاشمان را برای کیفیت کلاس ها خواهیم کرد.اما به هر دلیل در صورت نارضایتی از کلاس -بعد از جلسه ی اول- میتوانید برای ما از طریق پنل کاربریتان تیکت پشتیبانی بفرستید و درخواست بازگشت وجه دهید.

بعد از کسر مبلغ جلسه ی اول (که از طریق نسب صفحات تدریس شده به کل صفحات کتاب درسی که باید تدریس شود ، محاسبه خواهد شد) ، باقی وجه به طور کامل و بدون هیچ قید و شرطی برایتان واریز میگردد.

طبیعتا برای کلاس های با تعداد دانش آموز بیشتر از یک نفر ، نماینده که ثبت نام انجام داده میتواند کلاس را لغو نماید و درخواست لغو کلاس از سمت بقیه دانش آموزان کلاس ، قابل پذیرش نیست!

در واقع شما خود ناظر ما هستید!

 

مدرسان از چگونگی و ویژگی های کلاس هایشان به طور کامل توضیح داده اند که قطعا قبل از ثبت نام کلاس این توضیحات را مشاهده میکنید. تدریس مدرسان ما ضبط شده و تا یک ماه قابل تماشاست.در صورتی که شما کوتاهی از مدرس مشاهده کردید که مخالف با گفته های مدرس باشد،موسسه وظیفه ی خود میداند که به صورت کامل حقوقتان را به شما برگرداند و حقی از شما ضایع نشود.